Встановлення радіаторів опалення у квартирі – складний процес, що займає багато часу. Впоратися з цією роботою самому, не володіючи належними навичками та інструментами, досить важко. Потреба в заміні опалювальних приладів може виникнути з різних причин: радіатори, що зносилися, застаріле обладнання, виявлення протікання і т.д. При виявленні проблем у роботі системи краще одразу звернутися до наших майстрів. Не варто з цим затягувати: зволікання може погіршити проблему, що спричинить додаткові витрати.

Етапи монтажу опалення

Перед монтажем радіатора потрібно вирішити, який тип опалювальної системи використовуватиметься: стояковий або променевий. У першому випадку застосовують металеві труби, розташовані між поверхами по вертикалі. У другому використовують полімерні труби, прокладку виконують горизонтально по підлозі. Після цього купують додаткові матеріали, кріплення, фітинги та інше. Для заміни старої батареї, підключеної до металевих труб, доведеться застосувати зварювання. Монтаж до променевої системи опалення здійснюють за допомогою нержавіючої труби.

Наступним етапом буде відключення стояка. З радіатора необхідно злити воду, потім демонтувати опалювальний прилад. Треба правильно вибрати місце установки батареї: для приватних будинків і квартир підключення виконують під вікном. Таке розташування вибрано недарма: при нагріванні повітря підніматиметься вгору, створюючи теплову завісу, що перешкоджає проникненню холоду від вікна. За інструкцією, радіатор розташовують на невеликій відстані від стіни (3-5 см) та підвіконня (15-20 см).

Після цього можна навішувати на стіну нову батарею. До радіатора підключають подавальний та зворотний трубопровід. Можна встановити подачу клапан терморегуляції: це дозволить контролювати температуру нагрівання у кімнаті. В один із верхніх виходів встановлюють кран Маєвського (призначений для стравлювання повітря). Останній вихід закривають герметичною заглушкою. Після закінчення робіт у трубопровід подають теплоносій та перевіряють систему та з'єднання на протікання.

Заміну батарей краще починати влітку. Покрокова схема, за якою проводиться монтаж радіатора, виглядає наступним чином:

  • злив теплоносія із системи;
  • демонтаж старої батареї;
  • розмітка робочої зони;
  • встановлення фітингів на новій батареї;
  • обробка входів та виходів герметиком;
  • ущільнення стиків та з'єднань лляним полотном;
  • монтаж радіатора опалення;
  • встановлення клапана для терморегулятора;
  • закручування кранів;
  • перевірка системи на герметичність.

Щоб заміна радіаторів була виконана на високому рівні, потрібно дотримуватися правил монтажу, використовувати якісні матеріали, дотримуватися техніки безпеки.

 

Вартість монтажу радіатора опалення

Ціна послуги залежить від кількох факторів: стан та влаштування системи опалення, якість витратних матеріалів, поточна пора року, обсяг та складність робіт. Тарифи на послуги можна переглянути в таблиці нижче. Детальну інформацію щодо вартості заміни радіаторів можна отримати лише після огляду об'єкта нашими майстрами. Якщо під час ремонту з'явиться потреба у додаткових витратах, це питання буде узгоджено із замовником.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь до наших консультантів за телефоном та електронною поштою. Для зв'язку доступні месенджери Viber, Telegram. Виїзд майстра на об'єкт замовника для огляду та складання кошторису – безкоштовно.

Чому краще найняти професіонала

Монтаж радіатора опалення вимагає наявності інструментів та навичок поводження з ними. Без досвіду виконати правильне встановлення радіаторів не вдасться. Потрібно розумітися на особливостях роботи системи опалення, розуміти, з якими складнощами можна зіткнутися, знати кілька способів усунення поломок. Навіть якщо у вас чи ваших знайомих є досвід, краще звернутися до майстрів нашої компанії. Так ви отримаєте гарантію на всі види робіт, а у разі протікання або поломки несправності будуть усунуті безкоштовно.

Наші майстри заздалегідь розрахують потрібну кількість батарей, секцій радіаторів, витратних матеріалів, а після монтажу дадуть рекомендації щодо подальшого використання опалювальної системи та догляду за нею. При установці радіаторів потрібно дотримуватись різних вимог залежно від матеріалу, з якого виготовлені батареї. Визначити проблемні ділянки та налаштувати роботу опалювальної системи на високу ефективність може лише кваліфікований майстер. Ми намагаємося оперативно реагувати на звернення замовників, дотримуємося технології монтажу радіаторів та дотримуємось заздалегідь обумовлених термінів виконання роботи.

Вартість монтажу та встановлення радіатора опалення

Послуга Ціна, грн 

Заміна радіатора опалення навісного без перемички                                                               

            800

Встановлення радіатора опалення навісного без перемички

            500

Монтаж перемички на радіатор опалення

            250

Заміна радіатора підлогового опалення з нижнім підключенням

            800

Обв'язування газового котла навісного

           1200

Обв'язування газового котла на підлогу

           1200

Опресування системи опалення

            500

Монтаж теплої підлоги

         100/м.кв     

Монтаж змішувального вузла теплих підлог

         1200

Пайка труб опалення

            300
 

 

Приклади наших робітРейтинг: 5/5 - 10 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!