Монтаж каналізації

Установка каналізації – складне завдання, яке потребує певних навичок та інструментів. Якщо у вас немає нічого з перерахованого вище, не варто братися за цю роботу. Ви ризикуєте пошкодити витратні матеріали та елементи каналізаційної системи, що спричинить додаткові витрати. Найкраще скористайтесь послугами нашої компанії. Співробітники «Сантех-Майстер» швидко виконають монтаж систем каналізації, встановлять сантехніку, налагодять водовідведення. Ми працюємо у Дніпрі та Дніпропетровській області.

 

Послуги монтажу каналізації у Дніпрі та області

Монтаж каналізації включає кілька видів робіт, серед яких:

  • демонтаж застарілої системи;
  • заміна труб;
  • усунення засорів;
  • ремонт стояків у квартирах;
  • підключення сантехніки;
  • усунення протікання;
  • встановлення клапанів, прокладок, кілець, каналізаційних колодязів;
  • прочищення каналізації та ін.

Для встановлення каналізації наші співробітники використовують професійне обладнання та інструменти. Це дозволяє скоротити час роботи, виконати їх на високому рівні. Ми працюємо з приватними замовниками та юридичними особами.

Монтаж каналізації у квартирі

Для монтажу каналізації у квартирі необхідно оцінити масштаб робіт, досліджувати особливості діючої системи. Ви можете викликати нашого сантехніка додому, щоб він розрахував кількість матеріалів, склав кошторис – це безкоштовно. Монтаж каналізації розпочнеться одразу після погодження із замовником. При заміні металевих труб на пластикові потрібно переконатися в їхній герметичності. Перевірка надійності встановлених елементів є обов'язковим етапом нашої роботи.

Установка каналізації вимагає відповідальності та уваги до деталей. Найменші неточності під час планування можуть призвести до нестабільності каналізаційної системи. Потрібно контролювати монтажні роботи на всіх етапах.

Монтаж каналізації у приватному будинку

Монтаж каналізаційних труб у приватному будинку починають із розробки проекту. Складається схематичне зображення будівлі, на якому вказано прокладання труб, місцезнаходження важливих вузлів системи, розташування сантехніки. Роботи виконують зовні та всередині приміщення. За потреби монтують очисні споруди. Для забезпечення хорошого відведення стічних вод потрібно витримувати певний ухил (мінімум 2 см на 1 погонний метр).

Унітаз краще розташувати ближче до стоку: це знизить можливість засмічення. Обов'язковим елементом є стояк із вентиляційним виходом – він необхідний для виключення стрибків тиску в системі. У приватному будинку стічні води потрапляють у септик самопливом, тому необхідно дотримуватися ухилу, щоб уникнути застоїв. Важливим є і діаметр труби. При влаштуванні каналізаційної системи в приватному будинку потрібно дотримуватися багато нюансів. Тож краще викликати для цієї роботи спеціалістів.

 

Вартість монтажу каналізації та каналізаційних труб у Дніпрі

На монтаж каналізації ціна відрізняється залежно від обсягу робіт, їх складності. Щоб дізнатися орієнтовну суму, зв'яжіться з нами по телефону або напишіть Viber, Telegram. Наш співробітник приїде до вас додому, щоб оцінити масштаб завдань. Після виконання необхідних розрахунків він назве вам орієнтовну ціну та перерахує роботи, які будуть виконані.

Вартість монтажу каналізації залежить від якості елементів, які використані. Чим дорожче сантехніка та комплектуючі, тим вища ціна установки. Ми працюємо з 2005 року та завжди йдемо назустріч замовникам. Нас рекомендують знайомим та друзям, що є найкращим доказом професіоналізму наших співробітників.

 

Послуга Ціна, грн 

Монтаж внутрішньої каналізації                                                                   

        від 300

Заміна стояка каналізації 100мм. в квартирі

       від 1800

Замінна стояка каналізації 100мм. на дві квартири

        від 2500

Заміна стояка каналізації 50мм. в квартирі

            1000


Рейтинг: 4,9/5 - 9 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!