Монтаж опалення

Монтаж опалювальної системи – складна процедура, на яку йде багато часу та сил. Якщо у вас немає знань, досвіду таких робіт, не намагайтеся зробити все самостійно. Ви ризикуєте пошкодити складові, розхідники та обладнання. При недотриманні правил та технології монтажу опалення система не зможе нормально функціонувати. Стануть регулярно з'являтися протікання, температура всередині приміщення не буде такою, як потрібно, виникнуть інші проблеми. Найкраще довірити цю роботу нам. Співробітники нашої компанії виконають монтаж опалення швидко та надійно.

Послуги монтажу опалювальної системи у Дніпрі та області

На монтаж систем опалення ціна визначається окремо для кожного випадку. Вона залежить від складності та обсягу робіт, якості комплектуючих, моделі обладнання та ін. Наші послуги доступні всім мешканцям Дніпра та Дніпропетровської області. Ми працюємо з 2005 року, за цей час нашими зусиллями було виконано кількасот проектів. На кожен монтаж опалення компанія гарантує. Ми цінуємо свою репутацію і завжди викладаємося на 100%.

Для кожного замовлення розробляється окремий проект. У документі вказується схематичне розташування кожного об'єкта: труб, вентилів, кранів, радіаторів тощо. Наші співробітники приступають до роботи одразу після погодження із замовником усіх нюансів. З усіма клієнтами укладається офіційний договір. На монтаж опалення ціна нижча, ніж у інших компаній. Ми не женемося за виручку, готові піти назустріч клієнтам, роблячи послуги доступними для населення. Наша компанія гарантує належне виконання робіт незалежно від складності та обсягу.

Монтаж опалення у квартирі

Монтаж опалення в квартирі починають із опрацювання проектної документації. Проектувальники виконують виміри кожної кімнати, розраховують тепловтрати, кількість необхідних матеріалів, розхідників, разом із замовником визначають тип радіаторів тощо. Складається кошторис, у якому фіксується вартість робіт з опалення. Орієнтовні ціни можна подивитися на окремій сторінці сайту, але остаточна сума визначається індивідуально.

Розподіл нагрітої води теплоносієм залежить від типу системи опалення багатоквартирного будинку. Є два види розведення:

  • Однотрубна - вода проходить по всьому стояку, перш ніж повернутися назад для подальшого нагрівання та циркуляції. Це незручно: якщо вода подається зверху, у мешканців нижніх поверхів труби будуть ледь теплими і навпаки. Однотрубний спосіб підключення трапляється рідко.
  • Двотрубна - поширений спосіб установки, при якому теплоносій потрапляє в радіатор і практично відразу надходить у зворотну трубу. Для такого методу потрібна більша кількість труб та витратних матеріалів у порівнянні з однотрубною системою.

Встановлювати теплові лічильники для контролю температури нагріву радіаторів можна лише на двотрубній системі. Також у квартирі замість централізованого реально організувати автономне опалення, встановивши газовий чи електричний котел. Але це можливо лише за дотримання правил пожежної безпеки та наявності відповідних дозволів, а тому на практиці зустрічається рідко.

Монтаж системи опалення приватного будинку 

Монтаж опалення в будинку більш витратний у порівнянні з аналогічними роботами у квартирі. Потрібно виконати безліч розрахунків, продумати розведення труб, кількість радіаторів та їхнє розташування, підготувати місце для установки котла. Умовно всі роботи можна поділити на п'ять стадій:

  • розробка проекту;
  • розведення труб;
  • встановлення котла та супутнього обладнання;
  • запуск системи та її налагодження;
  • перевірка стабільності роботи.

Вартість монтажу опалення визначається окремо для кожного випадку. Перед кожним опалювальним сезоном рекомендується проводити профілактику та технічне обслуговування системи опалення. Наші фахівці допоможуть із цим завданням – ваш приватний будинок у надійних руках.

Прокладання труб може бути прихованим або зовнішнім – залежно від особливостей приміщення та побажань замовника. Радіатори з'єднують у єдину систему, встановлюють запірну та регулюючу арматуру. Труби надійно фіксують у своїх місцях. Після перевірки систему заповнюють теплоносієм та проводять випробування підвищеним тиском. Якщо всі вузли працюють стабільно, система здається замовнику. На монтаж опалення фіксована ціна повідомляє клієнта перед початком робіт. Якщо замовника все влаштовує, ми приступаємо до встановлення системи.

Не рекомендується виконувати роботи самостійно. Ми стикалися з випадками, коли мешканці намагалися самотужки модернізувати систему опалення. В результаті були лише зіпсовані матеріали та обладнання. Краще довіритися спеціалістам, оскільки без певних знань та інструментів зробити все правильно неможливо. Наші співробітники приїдуть на об'єкт замовника, розкажуть, як функціонуватиме система, дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Список наших робіт із встановлення опалювальних систем досить великий. Ми можемо замінити дефектну частину існуючої системи опалення або організувати обігрів будинку з нуля.

Вартість монтажу опалення в заміському будинку та квартирі

На таку роботу, як установка опалення ціна визначається окремо для кожного випадку. На вартість впливає якість матеріалів і обладнання, витратників, складність, умови та обсяг. Ми завжди заздалегідь сповіщаємо клієнта про те, скільки йому коштуватимуть наші послуги. Якщо з'являться додаткові фінансові витрати, це буде погоджено із замовником. Збільшення ціни не стане для вас неприємним сюрпризом.

Якщо у вас виникли запитання, зателефонуйте нам або надішліть листа електронною поштою. З нашими спеціалістами можна поспілкуватись через Viber або Telegram. Співробітник компанії може приїхати за вказаною вами адресою, щоб виконати необхідні розрахунки та скласти кошторис – це безкоштовно.

Опалення

Послуга Ціна, грн
Заміна радіатора опалення навісного без перемички         800
Встановлення радіатора опалення навісного без перемички         500
Монтаж перемички на радіатор опалення         250
Заміна радіатора підлогового опалення з нижнім підключенням         800
Обв'язування газового котла навісного       1200
Обв'язування газового котла на підлогу       1200
Опресування системи опалення         500
Монтаж теплої підлоги 100/м.кв.
Монтаж змішувального вузла теплих підлог       1200
Пайка труб опалення         300


Рейтинг: 4,8/5 - 12 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!