Монтаж водопостачання

Монтаж систем водопостачання - один з найважливіших етапів під час будівництва або зміни вашого будинку. Кожен, хто хоч раз намагався виконати таку роботу своїми руками, знає, як багато сил і часу займає цей процес. Складнощі починаються ще на етапі проектування: потрібно продумати кожен нюанс, щоб система справно функціонувала.

Наша компанія виконає монтаж водопостачання будинку швидко вирішить складності, що виникли. Ваш будинок завжди буде забезпечений водою. Установка водопостачання, виконана співробітниками нашої організації, буде справно працювати протягом десятиліть.

Етапи встановлення систем водопостачання

Найпростішим вважають монтаж системи водопостачання квартир у багатоповерхових будинках через наявність централізованого водопостачання. Установка потребує мінімальних витрат: як фізичних, так і розумових.

Установка водопостачання житлового будинку починається з формування розведення системи водопостачання, а закінчується внутрішнім монтажем. Усі нюанси залежать від матеріалу, що використовується у трубах. Існують такі матеріали для трубопроводу:

  • сталь;
  • поліпропілен;
  • металопластик.

Для роботи зі сталевими трубами потрібні навички зварювання. Цей процес трудомісткий, тому розведення систем для водопостачання сталевими трубами зустрічається у виконанні не так часто.

Установка водопровідних систем з поліпропіленовими трубами також проводиться за допомогою зварювання, але процес набагато легший і менш витратний. Але не поспішайте радіти, адже таке встановлення систем водопостачання неможливе без спеціалізованого обладнання.

Для установки систем водопостачання потрібно мати відповідні навички, досвід і кваліфікацію. Не варто намагатися зробити все самостійно - ви ризикуєте пошкодити елементи системи, що спричинить додаткові фінансові витрати. Краще зателефонуйте нам і викличте майстра додому. Він оцінить обсяг робіт, складе кошторис та розповість, якою на монтаж водопостачання буде ціна.

Які складнощі виникають під час монтажу водопостачання приватного будинку?
Для селищ, що активно розвиваються, і сіл поза містом вихід є тільки один — буріння свердловин. Такий спосіб пояснюється відсутністю централізованих систем водопостачання. Буріння несе у себе додаткові витрати. У таких випадках монтаж водопостачання ціна може бути великою.

Монтаж складних систем транзиту води до сантехніки потребує професійного підходу та високої кваліфікації робітників. У мережі водопроводу має бути безперервний тиск. Саме для цього і встановлюється насосна станція, яка автоматично подає воду в міру її споживання. Таким чином відбувається процес водопостачання приватного будинку за допомогою свердловини.

Цінник монтажу системи розраховується індивідуально.

Вартість монтажу водопостачання

Вартість професійного монтажу може коливатися в залежності від обсягу та складності робіт. Вона визначається якістю комплектуючих, особливостями ділянки, вимогами та побажаннями клієнта. До кожного замовлення розробляється окремий проект, у якому зазначені види робіт системи водопостачання, їх вартість. Наші спеціалісти складуть докладну схему, щоб замовник особисто побачив розташування труб та з'єднань на ділянці. Ми здатні впоратися із завданням будь-якої складності.

Якщо у вас виникли питання щодо встановлення систем водопостачання вашого будинку, ви можете поставити їх нашим співробітникам по телефону. Для спілкування є популярні месенджери Viber, Telegram. Можна надіслати листа електронною поштою. Щоб прорахувати вартість робіт, ви можете викликати спеціаліста додому. Наш співробітник приїде за адресою, проконсультує, уточнить усі деталі та відповість на запитання, що цікавлять.

Водоснабжение

Услуга Цена, грн
Замена стояка холодной воды без прохода панели и сварочных работ       1000

Замена труб горячей воды без полотенцесушителя без прохода панели и сварочных работ

      1000
Замена труб горячей воды с установкой полотенцесушителя без прохода панели и сварочных работ       1700
Замена полотенцесушителя без замены стояка отопления       1000
Отключение, включение стояка воды в подвале         150
Пайка труб ППР 20мм         300
Замена коренного крана в квартире         450
Установка счётчика воды с фильтром, обратным клапаном         600
Установка бойлера         800
Замена бойлера       1000

 

Сварочные работы

Сварочные работы (выезд)    от 600

Дополнительные услуги

Цементирование отверстия в плите         300
Демонтажные работы         300
Доставка материала         150
Вызов мастера         150
Транспортные расходы при заказе за городом Днепр дог.
Консультация мастера без дальнейших работ         400
Просчёт материала и составления сметы         600Рейтинг: 5/5 - 7 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!