О компании «Сантех-Майстер»

Компанія «Сантех-Майстер» починаючи з 2005 року спеціалізується виключно на сантехнічні послуги в місті Дніпро та Дніпропетровській області.

Використовуючи свій багаторічний досвід у сантехніці, наші фахівці виробляють такі послуги: професійний монтаж та встановлення сантехніки, монтаж опалення, водопостачання та механічне прочищення каналізації, виключаючи всі проблемні нюанси.

Наша компанія співпрацює з такими брендами як: Rehau, Valtec, Ekoplastik, Fado, Vaillant, Koer, Giacomini, Danfos, Rothenberger та інших світових брендів використовуючи для монтажу та встановлення сантехніки тільки якісну запірну арматуру та матеріали. Для прочищення каналізації та видалення засоров використовується електромеханічне професійне обладнання німецького бренду Rothenberger, яке забезпечує максимальне прочищення труб на тривалий час.

Звертаючись до нашої компанії, замовник отримує оптимальне рішення ціна-якість наших послуг з огляду на всі побажання замовника у найкоротші терміни.Рейтинг: 4.8/5 - 17 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!