Причини засмічення каналізації

Прочищення труб каналізації механічним способом у Дніпрі та області.


Причини засмічення:

  • Перша і найважливіша причина засмічення каналізації у квартирі та у приватному секторі на яку варто звернути увагу – це коли вода повільно йде у каналізацію.
  • Друга - це коли булькає, з'являється неприємний запах із раковини та піднімається вода, у цьому випадку не варто затягувати, т.к. може статися жахливе, про що не варто обговорювати далі, потрібно терміново дзвонити професійному майстру своєї справи за номером телефону!

Як вирішити проблему?

Для початку Вам здасться прочистити каналізаційну трубу власними силами, не надасть Вам особливого труба. Але як це зробити? Ось у чому питання!

Перше що Вам знадобиться - трос потрібного діаметру та довжини, рукавички та ганчір'я. Якщо це все є під рукою! А якщо ні, треба бігти до найближчого магазину сантехніки.

І так є трос і що з ним робити далі, куди його?

Починаєте шукати доступ для троса, швидше за все він буде на кухні (під мийкою), від'єднуєте гофру сифона від каналізаційної труби, яка йде в підлогу або стіну (у кожного по-різному), і починаєте займатися прочисткою каналізації. трубу, заштовхуючи в неї три метри троса, покрутили, як змогли, посмикали в різні боки і дивіться, що вода не йде. А чому? Та тому що трос не прочищає, а робить лише невеликий отвір (якщо це можна так назвати) в жиру і відкладеннях! Далі починаєте витягувати трос із труби і потім розумієте, що вся жижа, яку Ви розворушили в трубі, вилазить з тросом і тут приходить думка: «Що робити далі? Напевно соромно дзвонити майстру, але ніколи не пізно!

Професійний майстер завжди знайде час вирішити Вашу проблему!

Механічна прочистка каналізації проводиться професійним обладнанням Rothenberger, яка дозволяє в лічені хвилини прочистити каналізацію без особливого зусилля, дотримуючись чистоти і Ваших нервів!

 Рейтинг: 0/5 - 0 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!