Каналізаційна система у приватному будинку або котеджі забивається в середньому через п'ять років після введення будівлі в експлуатацію. Про появу засмічення свідчать такі ознаки:

 • неприємний запах із зливних отворів сантехніки;
 • повільний стік води;
 • підвищення рівня води в унітазі.

Якщо ви помітили одну або кілька ознак, необхідне прочищення каналізації та визначення причин появи засмічення. Іноді каналізаційні труби засмічуються через неправильний монтаж водовідвідної системи, стоків, перегинів патрубків, некоректне стикування елементів. У таких випадках очищення каналізаційних труб у приватному будинку вирішить проблему на нетривалий період часу, надалі необхідно виправити помилки в інженерній системі.

Найчастіше прочищення каналізаційних труб необхідне через попадання в них сміття, волосся, паперу, залишків їжі або наповнювачів для котячих лотків. Але навіть за дотримання умов експлуатації водовідведення жир, мильний осад, солі утворюють відкладення на стінках труб системи каналізації, зменшують їх внутрішній діаметр і пропускну здатність. Це призводить до порушення роботи каналізаційної системи, утворення засмічення, створення аварійних ситуацій. Прочистити каналізацію в приватному будинку можна самостійно підручними засобами, якщо ситуація не є критичною: рідина в стік йде повільно, запах не надто сильний. При освіті капітального засмічення каналізації необхідно звернутися до майстрів, які використовують ефективні методи усунення неприємностей.

Переваги чищення каналізації у приватних будинках професіоналами

Компанія «Сантех-Майстер» виконує прочищення труб каналізації у приватних будинках будь-якого типу. Ми швидко відновимо працездатність стічної чи каналізаційної системи, її пропускну спроможність. Наші майстри прочистять стояки, усунуть засориканалізовані труби в приватному будинку. Ми надаємо такі послуги:

 • видалення засори на кухні, чищення труб системи каналізації;
 • чищення труб каналізації у ванній, прочищення сифона;
 • прочищення водовідведення до стояка, очищення стояка від засорів;
 • очищення загальної труби, усунення засорів у підлозі;
 • чищення каналізації у приватному будинку від будівлі до вигрібної ями;
 • видалення відкладень на стінках труби каналізації у санвузлі, дренажних, водостічних труб;
 • очищення унітазу – до врізання у стояк або вигрібної ями;
 • очищення зливових труб каналізації.

Крім того, ми можемо прочистити зливні труби посудомийних та пральних машин.

Наші майстри швидко усунуть засмічення, видаляють сторонні предмети, що потрапили у каналізацію, ліквідують відкладення на стінках каналізаційних труб. Чищення каналізації у приватному будинку виконується електромеханічним німецьким обладнанням, яке допомагає швидко усунути органічні та сольові відкладення, жир, забруднення. Такий спосіб очищення перевищує ефективність використання вантуза, тросика, хімічних засобів. Для усунення засорів поза будівлею застосовуємо гідродинамічне очищення.

Професійне очищення каналізації – це:

 • безпечне прочищення каналізаційних труб без деформації стінок трубопроводу;
 • швидке усунення засорів, чищення труб у будинку чи надворі;
 • чистота у будинку, котеджі, у дворі – ми виконуємо роботи акуратно, використовуємо компактне обладнання;
 • очищення труб каналізації займає мінімум часу - в середньому до однієї години;
 • видалення мулистих, жирових, органічних, мильних відкладень, солей по всій довжині трубопроводу, відновлення діаметра водовідвідних та каналізаційних труб.

Наші майстри розкажуть про профілактику утворення засорів, проконсультують з питань обслуговування каналізації.

Прочищення каналізації на дачних ділянках

У котеджах, дачних будинках чищення труб може знадобитися навесні, під час підготовки будинку до сезонної експлуатації. У цей час може підніматися рівень ґрунтових та талих вод, які потрапляють у зливну яму. У таких випадках необхідно провести якісне прочищення каналізації. Наші майстри швидко діагностують та усунуть проблему. Ми виконуємо ґрунтовне прочищення труб, усуваємо засмічення та аварійні ситуації. Консультуємо з профілактики засмічення каналізаційної системи у дачному або приватному будинку. Залишити заявку на наші послуги ви можете за телефоном або онлайн.

 

Вартість прочистки каналізації у приватному будинку

Послуга Ціна, грн 

Механічна прочистка каналізації

Прочищення каналізації у підвалі                                                  

  від 600    

Прочищення каналізації у приватному секторі

від 600

Прочищення стояка каналізації 50мм

від 600

Прочищення солофту

    500

Приклади наших робіт

механическая машина для прочистки канализации процесс прочистки канализации


Рейтинг: 4,3/5 - 9 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!