При експлуатації каналізаційних труб у них можуть утворюватися відкладення та засмічення. Вони зменшують пропускну спроможність каналізації, призводять до аварійних ситуацій. Уникнути появи засмічення допоможе регулярне прочищення каналізації у квартирі, профілактика засмічення. Компанія "Сантех-Майстер" виконує повний спектр сантехнічних робіт. Ми якісно видалимо засмічення труб у квартирі та забезпечимо їхню безпроблемну експлуатацію.

Переваги чищення каналізації у квартирі професіоналами

Прочищення каналізації у багатоквартирному будинку – це втручання у систему інженерних комунікацій. Проводити його безконтрольно не можна: це може порушити роботу внутрішніх комунікацій багатоквартирного житлового будинку. Оплата ремонту лягає на плечі власників квартири, які неправильно виконали сантехнічні роботи або довірили чищення засмічення у квартирі недосвідченим майстрам.

Виконувати чищення труб каналізації багатоквартирного будинку можуть сантехніки із комунальних служб – вони прочищають засмічення ручним тросом. Цей спосіб допомагає не завжди, а в критичній ситуації може ускладнити проблему. Майстри нашої компанії використовують професійні прилади німецького виробника Rothenberger. Таке обладнання дозволяє ефективно позбутися відкладень на стінках каналізаційних труб та усунути засмічення, запобігає їх утворенню в майбутньому.

Чистка каналізації у багатоквартирному будинку – це комплекс заходів, які мають виконувати професіонали. Ми видалимо засмічення у ванній кімнаті, душі або душовому боксі, в кухонній мийці, туалеті. Наші майстри виконають діагностику каналізації, визначать стан труб, наявність на них відкладень, швидко та ретельно усунуть засмічення та аварійні ситуації.

П'ять причин довірити прочистку каналізації у багатоквартирному будинку компанії «Сантех-Майстер»

 1. Ми швидко усунемо будь-яку проблемну чи аварійну ситуацію із сантехнічними приладами, каналізаційними трубами. У нас є професійне обладнання, спеціальні засоби та перевірені методи прочищення каналізації у квартирі.
 2. Ми знаємо типові схеми розташування каналізації у багатоквартирному будинку, враховуємо розміщення лежаків, підключення до каналізаційних труб додаткового обладнання: пральних, посудомийних машин.
 3. Наші майстри мають великий досвід ліквідації засорів каналізації, тому вони швидко повернуть пропускну здатність водовідвідним трубам у санвузлі, туалеті, ванній, на кухні. Після усунення засорів із труб каналізації багатоквартирного будинку ми розповідаємо про профілактику утворення відкладень.
 4. У нас оптимальне поєднання доступної ціни сантехнічних послуг та високої якості робіт з очищення каналізації в будинку.
 5. Звернутися до нас можна будь-коли, ми завжди на зв'язку.

Чому забиваються труби каналізації?

Засуви труб у багатоквартирному або приватному будинку можуть утворюватися навіть за дбайливого ставлення до сантехніки та комунікаційних систем. Згодом на внутрішній поверхні каналізаційних труб з'являються відкладення: жир, волосся, сміття зменшують пропускний діаметр труби, утворюють пробки. Коли вони повністю перекривають отвір каналізаційних труб, рідина перестає проходити, виходить засмічення, яке необхідно прочистити механічним способом. Прочищення каналізаційних труб виконується тросом, хімічними речовинами, вантузом. Такі способи не усувають засмічення повністю, але допомагають частково покращити відведення води.

Причини засмічення каналізації у квартирі:

 • технічні – помилки при монтажі каналізації у будинку призводять до утворення засорів;
 • механічні – в каналізаційні труби потрапляють сторонні предмети, внаслідок чого потрібне чищення каналізації у квартирі;
 • експлуатаційні – на стінках труби утворюються органічні відкладення.

Що робити, якщо забилася каналізація у квартирі?

Насамперед не користуйтеся водою або повністю перекрийте її доступ у квартиру, щоб запобігти неприємним наслідкам. Спробуйте самостійно усунути проблему, але пам'ятайте, що це тимчасове рішення повністю прочистити трубу зможе тільки професіонал. Тому ваш наступний крок – виклик майстра додому для усунення проблем з каналізацією.

Способи прочистки каналізації у квартирі

 • Для прочистки труби каналізації вилийте в зливний отвор окропу - він змиє жир зі стін.
 • Чищення сифона – розберіть перепускне коліно, зніміть забруднення.
 • Усунення засорів вантузом: змастіть краї чаші вантуза вазеліном або жиром, встановіть її на зливний отвір і видаліть те, що заважає нормальному відводу води.
 • Прочищення каналізаційних труб содою або оцтом: у кухні використовуйте соду, для чищення ванної – оцет.
 • У домашніх умовах можна виконати чищення каналізації у квартирі спеціальними засобами: їх засипають або заливають у зливний отвір, витримують певний час, змивають великим об'ємом води.
 • Прочищення каналізації у квартирі тросом не завжди ефективне і може призвести до деформації пластикової труби.

Щоб надовго забути про проблеми з трубопроводом, замовте послуги наших майстрів, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши: +38 067 636 27 25.

Вартість прочистки каналізації у квартирі

Послуга Ціна, грн 
Механічна прочистка каналізації

Прочищення каналізації у квартирі                                                           

   від 600    

Прочищення каналізації у підвалі

від 600

Прочищення стояка каналізації 50мм

від 600

Прочищення сололіфту

    500

 Рейтинг: 5/5 - 8 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!