Монтаж душової кабіни – складне завдання, впоратися з яким самостійно без навичок, інструментів та досвіду дуже важко. Недостатньо дотримуватись інструкції, потрібно розуміти принцип роботи цього пристрою. Монтаж душової кабінки можна виконати у ванних кімнатах будь-якого розміру. Це особливо актуально для приміщень малої площі. Збирання душової кабіни краще довірити нашим співробітникам. Встановлення цього пристрою дозволить заощадити гроші на оплаті комунальних послуг: витрата води помітно скорочується, якщо порівнювати з ванними.

З яких робіт складається встановлення душової кабіни?

Монтаж душової кабіни виконується у кілька етапів: 

  • встановлюють піддон;

  • перевіряють відповідність рівня;

  • монтують верхню частину;

  • роблять герметизацію кутів;

  • підключають до каналізації та електромережі.

Усі роботи виконують сантехніки із досвідом монтажу душових кабін. У процесі використовуються інструменти професійного рівня. Наші співробітники здатні виконати монтаж у квартирі, приватному будинку, офісі. Ми робимо все акуратно і оперативно, вам не доведеться довго чекати на закінчення робіт. На кожному етапі здійснюється суворий контроль, клієнту надається гарантія на послуги. 

Особливості монтажу душових кабін 

Монтаж душової кабіни відрізняється залежно від типу конструкції (кутова, пряма, відкрита, закрита тощо), її особливостей. Якщо буде виконуватися збір душової кабіни в кутку, потрібно заздалегідь подбати про гідроізоляцію стін, оскільки вони будуть задіяні під час встановлення. Пристрої цього типу мають мінімальний набір функцій, тому їх монтаж не займає багато часу.

Складніше реалізувати складання та встановлення душової кабіни закритого типу. Така сантехніка часто оснащується численними функціями та потребує під'єднання до електромережі. Потрібно дотримуватися правил безпеки при підключенні, щоб уникнути ураження струмом у процесі прийому душу. Тому не варто намагатися зробити все самотужки: ви ризикуєте пошкодити елементи конструкції. Недотримання правил при підключенні до електрики загрожує небезпечними наслідками. Наші співробітники зроблять все правильно відповідно до встановлених норм безпеки.

Ми працюємо з 2005 року, пропонуємо сантехнічні послуги у Дніпрі та Дніпропетровській області. Ви можете викликати майстра додому, щоб він попередньо оцінив обсяг майбутніх робіт, складність їх виконання. Так ви заздалегідь знатимете, скільки коштуватимуть наші послуги. У процесі монтажу ми використовуємо надійні витратні матеріали та обладнання. Ми цінуємо репутацію, відповідально ставимося до виконання своєї роботи.

Вартість установки душових кабін у Дніпрі 

Складання та встановлення душової кабіни доступне всім громадянам нашої країни. Ми не завищуємо ціни, вартість робіт фіксується та не змінюється у процесі монтажу. Вам вдасться уникнути передчасних поломок, протікання, збоїв електроніки. Наші співробітники не тільки встановлять душову кабінку, а й налаштують обладнання, дадуть рекомендації щодо подальшого використання системи.

Вартість установки душової кабіни багато в чому залежить від складності конструкції, функціоналу, необхідності підключення до електромережі та особливостей каналізації. Викличте майстра додому, щоб він оглянув кабінку, місце для встановлення та озвучив орієнтовну вартість робіт. Якщо у вас виникли питання, ви можете поставити їх нашим співробітникам по телефону. Для зв'язку також доступні популярні месенджери та соціальні мережі: Facebook, Instagram, Viber. Можна надіслати листа електронною поштою.

Стоимость монтажа душевой кабины

Услуга Цена, грн 

Встановлення душової кабіни                                                                           

    1500    

Установка гідробоксу

2000

Встановлення інсталяції душової кабіни

2000

Встановлення дверей душової кабіни скляних

1200

Приклади наших робіт

установка душевой кабиныРейтинг: 5/5 - 5 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!