Гідромасажна кабіна – гарний вибір для ванної кімнати. Установка гідробоксу дозволить скоротити витрати води та отримати доступ до додаткових функцій. Здійснити монтаж гідробоксу самостійно, не володіючи відповідними навичками, досвідом та інструментами, досить складно. Наша компанія готова виконати роботи з встановлення гідробоксу у приватних будинках, квартирах, офісах та інших приміщеннях. Ми зробимо все оперативно, із гарантією. Під час установки застосовуються надійні витратні матеріали та комплектуючі.

Які роботи входять до встановлення гідробоксу?

Монтаж гідробоксу залежить насамперед від типу гідромасажного боксу. Візуально він схожий на душову кабіну, але оснащений глибшою чашею. Він займає мало місця, що може стати вирішальним фактором при виборі для ванної кімнати невеликої площі. Розрізняють такі типи гідробоксів:

  • класичний – конструкція прямокутної форми, одна або кілька стінок можуть бути прозорими;

  • кутовий - встановлюється у кутку, що дозволяє раціонально використовувати вільний простір;

  • асиметричний - така система підійде для тих, хто має в своєму розпорядженні простору ванну кімнату.

Кожна конструкція відрізняється своїми особливостями, тому немає єдиного правила для монтажу гідробоксу. Складання виконується індивідуально, враховується безліч різних факторів. Потрібно розуміти принцип дії системи, щоб правильно встановити всі комплектуючі та виконати підключення пристрою до електромережі та каналізації. Можна виділити такі етапи робіт:

  • збирання та монтаж душової шторки;

  • встановлення піддону;

  • монтаж змішувача;

  • підключення сифона;

  • підключення до електромережі та каналізації;

  • герметизація стиків;

  • перевірка працездатності всіх вузлів.

Немає конкретної відповіді на питання про те, скільки коштуватиме установка гідробоксу, ціна залежить від складності конструкції, обсягу робіт. Викличте майстра додому, щоб він оглянув приміщення, гідробокс, та визначив орієнтовну ціну на послуги з встановлення та налаштування обладнання.

Вартість монтажу гідробоксу в Дніпрі

Установка гідробоксу в Дніпрі та Дніпропетровській області. Якщо потрібне встановлення гідробоксу, ціна визначається окремо для кожного випадку. Ми не зможемо назвати точну суму, поки особисто не оглянемо ванну кімнату, лінії комунікацій, системи гідромасажного обладнання. Зв'яжіться з нашими співробітниками по телефону та домовтеся про приїзд майстра до вас додому. Так ви зможете дізнатися, скільки коштуватимуть наші послуги. Ціна не стане вам непідйомною – ми виконуємо монтаж за доступною для замовників вартості.

Наша компанія працює з 2005 року. За цей час ми зарекомендували себе як відповідальна організація, яка здатна оперативно виконати будь-які роботи. Не варто намагатися зробити все самостійно – ви ризикуєте пошкодити важливі компоненти, що призведе до регулярних протікань та передчасного виходу з ладу елементів системи. Наші співробітники здійснять усі роботи, налаштують обладнання та дадуть рекомендації щодо подальшого використання гідробоксу.

Вартість встановлення та монтажу гідробокса

Послуга Ціна, грн 

Встановлення душової кабіни                                                                          

    1500    

Встановлення гідробоксу

2000

Встановлення інсталяції душової кабіни

2000


Рейтинг: 5/5 - 7 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!