Питання відсутності гарячої води у квартирі, офісі чи будинку вирішується просто – покупкою електричного бойлера. Виробники випускають багато моделей, беручи до уваги запити споживачів. Компанія «Сантех-Майстер» допоможе встановити водонагрівач будь-якої конструкції. Наші майстри працюють швидко, якісно, а ціна на послугу встановити бойлери більш ніж приємна. На всі проведені роботи видається гарантійний талон.

Чому багато хто схиляється до встановлення бойлера? Це рішення повністю виправдане за відсутності інших джерел гарячої води. Однак і власники квартир сьогодні вважають за краще встановити водонагрівач, незважаючи на підключення до централізованого водопостачання. Справа в тому, що комунальна система часом працює нестабільно, є й профілактичні дні на рік, коли вода з обох кранів йде холодна. Тому для постійного комфорту монтаж бойлера потрібний.

Встановлення та монта бойлерів у Дніпрі під ключ

Купівля відразу ж супроводжується завданням, як зробити встановлення та підключення електричного бойлера. Бажаючи звузити рамки бюджету, багато хто вирішує самостійно встановити бойлер. Але тут є кілька вимог:

 • здатність розумітися на сантехніці;
 • навички роботи з електрикою;
 • наявність необхідного інструменту.

З огляду на це, можна зробити висновок, що вартість монтажу бойлера, замовлена у фахівців, не така й велика. Крім того, досвідчені сантехніки та електрики завжди дотримуються техніки безпеки, мають весь набір інструментів, тому встановити бойлери з їх допомогою швидше і надійніше.

Вже понад 15 років ми надаємо подібні послуги мешканцям Дніпра та сміливо можемо заявити про свій професійний досвід. Потрібно лише зателефонувати та викликати майстрів, щоб установка та підключення бойлера були проведені бездоганно. Наші співробітники встановлять бойлер у зручному для вас місці, розведуть труби подачі води, підключать пристрій до електромережі та перевірять його працездатність. По завершенні процесу проінструктують, як правильно користуватися бойлером і коли слід проводити його профілактику, щоб уникнути серйозних поломок.

Як відбувається підключення водонагрівачів?

Людям, незнайомим із влаштуванням сантехнічних, електричних мереж та їхньою роботою, встановити бойлери самостійно непросто. Але є низка загальних рекомендацій, які будуть корисні для тих, хто має відповідні навички. Що радять фахівці:

 1. Вибрати та зняти розміри того місця, куди планується повісити проточний або накопичувальний бойлер.

 2. Визначити, з якою кількістю точок водопостачання працюватиме пристрій (умивальник у ванній кімнаті, раковина на кухні, душова, ванна). Цей параметр важливий для вибору потужності та монтажу водонагрівача.

 3. З'ясувати потужності електропроводки – яке навантаження вона може витримати, які необхідні перетин та матеріал кабелю. Без належного досвіду доведеться попросити консультацію електрика. Якщо електропроводка не зможе нести заплановане навантаження, потрібно буде прокласти новий кабель від електрощита, щоб убезпечити підключення бойлера та забезпечити його заземлення. Звертаємо вашу увагу на те, що якщо ви збираєтеся приєднати потужний прилад до розетки пральної машини або електричної плити, є серйозний ризик згорілої проводки та пожежі!

 4. Дізнатись про склад водопровідної води. Якщо вона не дуже хорошої якості, краще встановити фільтр на вході води в бойлер. Інакше термін його експлуатації зменшиться.

 5. Визначити, якого типу потрібний прилад. З електричних можна вибрати проточний чи накопичувальний. Перший має невеликі габарити, отже монтаж водонагрівача не займе багато корисної площі. Натомість він споживає більше електроенергії. Накопичувальні пристрої розрізняються за обсягом бака, його треба розраховувати, враховуючи всіх членів сім'ї та частоту користування гарячою водою.

 6. Вирішити, де буде встановлення та підключення бойлера, і з'ясувати, який потрібний – настінний, підлоговий, вертикальний, горизонтальний.

 7. Придбати весь інструмент, щоб монтаж бойлера. Це електричний кабель, автомат для вимкнення електрики, підведення до труб водопостачання, крани та інші комплектуючі.

 8. Вивчити інструкцію, що додається до пристрою, що підігріває. Монтаж водонагрівача повинен здійснюватися за вказівками виробника. В інструкції міститься важлива інформація: скільки отворів у стіні необхідне для надійного закріплення, число та специфіка кріплень, послідовність приєднання шлангів, їх параметри та розміщення, вертикальне або горизонтальне.

 9. Встановлення електричного бойлера повинна супроводжуватися міцною фіксацією на гаках або болтах без можливості зсуву. Забезпечити герметичні з'єднання водопроводу з пристроєм.

 10. Забезпечити герметичні з'єднання водопроводу із пристроєм.
 11. Виконати підведення до водопостачання пластиковими, металопластиковими або мідними трубами. Не використовуйте гумові шланги, вони швидко вийдуть із ладу.

 12. Після того, як встановлення електричного бойлера завершена, треба переконатися в наявності води у водопроводі, а при включенні – у заповненні бака, якщо вибрано накопичувальний варіант приладу.

Чому варто звернутися до Сантех-Майстра для підключення бойлера?

Наша компанія обслуговує Дніпро та Дніпропетровську область. Ми ставимося до своєї роботи з усією відповідальністю, надаючи послуги з сантехніки та електрики. У нашій компетенції – встановлення електричних бойлерів. Майстри також виконують:

 • професійний монтаж сантехніки;
 • встановлення опалення;
 • розробку схем та влаштування водопостачання, каналізації, електрики;
 • ремонт усіх сантехнічних, електричних та опалювальних систем.

У нашому штаті – лише кваліфіковані сантехніки та електрики. Встановлення водонагрівача їх силами займе короткий час, а користуватися ним ви будете досить довго, тому що монтаж буде проведено за всіма правилами. Зв'язатися з нами можна цілодобово, щоб погодити виїзд майстра на зручну вам дату та годину.

Ціни на підключення бойлера в Дніпрі

Встановити бойлер можна за 800 гривень, замінити його за 1000 гривень (ціну будь ласка уточнюйте за вказаним номером телефону). Гаряче водопостачання у безперебійному режимі особливо важливе там, де відсутня централізована подача води. Тому встановлення бойлера в квартирі (ціна послуги буде лояльною) забезпечить побутовий комфорт і за умови правильного підходу заощадить ваші гроші.

 

Вартість встановлення та заміни бойлера


Види робіт Додаткові умови Одиниці виміру Ціна  Гарантія, міс.
Встановлення бойлера
На підготовлене місце (або заміна старого) до 80 літрів бойлер от 500 24
100-120 літрів бойлер от 600 24
150-200 літрів бойлер от 750 24
На нове місце (з підведенням труб та електрики) до 80 літрів бойлер от 1000 24
100-120 літрів бойлер от 1250 24
150-200 літрів бойлер от 1500 24


Рейтинг: 4,8/5 - 9 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!