Монтаж кухонної мийки – непросте завдання, впоратися з яким, не володіючи відповідними знаннями, досить складно. Потрібно не тільки рівно встановити раковину, але і правильно підключити її до каналізації. Порушення технології монтажу може призвести до передчасного виходу з ладу комплектуючих, порушення герметизації вузлів з'єднань, регулярних протікань та засмічення. Установка миття на кухні повинна виконуватись фахівцями, які мають відповідні навички. Не намагайтеся зробити все самостійно – краще зателефонуйте нам.

Як відбувається встановлення мийки?
Монтаж мийки на кухні складається з декількох етапів. Щоб уникнути помилок, потрібно дотримуватися плану установки. Усі дії слід виконувати у порядку. Як це роблять наші майстри:

 • огляд конструкції мийки;
 • перевірка наявності всіх комплектуючих;
 • вибір місця для монтажу;
 • підготовка робочої поверхні;
 • вивчення інструкції;
 • складання розмітки, заготівля шаблону;
 • випил у стільниці отвори відповідного діаметра;
 • встановлення мийки;
 • герметизація стиків;
 • приєднання шлангів, труб;
 • підключення до каналізації;
 • перевірка працездатності системи.

За методом установки кухонної мийки діляться на два типи – врізні та накладні. Врізний вид раковини вбудовується в стільницю. Накладні мийки встановлюють на спеціальну тумбу, яка зазвичай йде у комплекті. Установка кухонної мийки може тривати багато часу, якщо монтаж виконує людина без досвіду. Тому краще запросити спеціалістів, які зроблять все швидко та надійно.

Співробітники нашої компанії виконають монтаж мийки будь-якої складності. Ми маємо відповідне обладнання, інструменти. Ми працюємо у Дніпрі та Дніпропетровській області з 2005 року. За цей час наша компанія показала себе як надійний та відповідальний виконавець, здатний оперативно вирішувати складні завдання.

Вартість монтажу та підключення мийки у Дніпрі
На таку послугу, як встановлення миття, ціна залежить від складності конструкції сантехнічного виробу, вартості витратних матеріалів, обсягу робіт. Рекомендуємо заздалегідь викликати на будинок сантехніка, який проведе детальний огляд та розрахує орієнтовну вартість. Ми допоможемо вибрати діаметр труб, шлангів, сифону, забезпечимо хорошу герметизацію з'єднань, надійно зафіксуємо мийку та надамо гарантію на всі виконані роботи.

Правильно виконаний монтаж мийки позбавить ризику виникнення протікання та затоплення сусідів знизу. Наші співробітники відповідально ставляться до роботи, завжди дотримуються правил безпеки та технології монтажу. Ми відповімо на питання, що вас цікавлять, надамо рекомендації щодо використання мийок.

Щоб зв'язатися з нашими співробітниками для отримання додаткової інформації про послуги, зателефонуйте або надішліть листа на електронну пошту. Якщо хочете, ми самі вам передзвонимо – для цього заповніть спеціальну форму на сайті, вказавши свої контактні дані. Також для зв'язку доступні найпопулярніші месенджери: Viber, Facebook, Instagram.

Встановлення кухонної мийки ціна

Послуга Ціна, грн 

Встановлення кухонної мийки                                                                 

    700    


Рейтинг: 5/5 - 3 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!