Якщо вам потрібне встановлення раковини, ціна залежить від типу конструкції, складності монтажу, особливостей каналізації. У будь-якому випадку, якщо ви не маєте навичок, не варто робити все самостійно - занадто великий ризик пошкодити обладнання. Найменша невідповідність при підключенні може призвести до порушень у роботі системи. В результаті вам доведеться постійно усувати протікання, чистити каналізаційні стоки тощо. Щоб уникнути подібних неприємностей, можна скористатися нашим сервісом.

Як відбувається встановлення умивальника чи раковини?
Монтаж умивальника ціна визначається для кожного випадку окремо. Усі роботи можна поділити на такі етапи:

  •  визначення висоти раковини;
  •  монтаж кронштейнів;
  •  встановлення раковини на кронштейни (тумбу, п'єдестал);
  •  підключення змішувача;
  •  монтаж сифона;
  •  герметизація стиків;
  •  перевірка збирання;
  •  підключення до каналізації;
  •  перевірка працездатності системи.

Що потрібно знати, коли цікавить заміна раковини: ціна на виконані роботи, які розхідники знадобляться у процесі, скільки часу займе й інші нюанси. Всю інформацію вам скаже наш майстер, який приїде за вказаною адресою, огляне сантехнічне обладнання, каналізаційні вузли та повідомить орієнтовну ціну на послуги.

Співробітники нашої компанії мають всі навички, користуються хорошими інструментами. Ми обіцяємо: робота буде виконана якісно та оперативно. На всі види послуг поширюється гарантія. Якщо протягом гарантійного періоду виявляться неполадки, ми усунемо їх безкоштовно. Співробітники нашої компанії не тільки налагодять роботу системи водопостачання, але й дадуть рекомендації щодо використання раковини. Ви заощадите свої сили та час, якщо вирішите співпрацювати з нами.

Вартість встановлення раковини у Дніпрі
На послугу під назвою «установка умивальника» ціна відрізняється. Майстер повідомить її вам одразу після огляду всієї конструкції. Витратні матеріали для дорогих моделей мають високу вартість, заощадити в цьому випадку не вдасться. Ми будемо намагатися здійснити монтаж раковини швидко, не порушуючи при цьому технологію установки. Наші співробітники виконали кілька сотень замовлень, всі клієнти залишилися задоволені наданими послугами.

Ми працюємо у Дніпрі та Дніпропетровській області з 2005 року. До нас звертаються по різні сантехнічні послуги, рекомендують друзям, знайомим. Правильне встановлення раковини, низька ціна, висока швидкість роботи – все це здатні забезпечити наші майстри. Вам не доведеться шкодувати, якщо вирішите вдатися до нашої допомоги.

На монтаж раковини ціна визначається індивідуально та залежить від складності, обсягу робіт. Щоб отримати додаткову інформацію та відповіді на запитання, зателефонуйте нам або надішліть лист електронною поштою. Зв'язатися з нашими майстрами також можна через Viber, Instagram, Facebook. Залишіть свої контактні дані на сайті, заповнивши спеціальну форму, і ми передзвонимо вам за кілька хвилин.

Встановлення раковини ціна

Послуга Ціна, грн 

Установка умивальника                                                                        

    600    

 

 

Приклади наших робіт

установка умывальника в ванной


Рейтинг: 5/5 - 4 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!