Монтаж унітазу – це не така вже й проста задача, як може здатися. Без навичок, досвіду та інструментів працювати з нею самостійно складно. Потрібно розуміти принцип дії сантехніки, каналізації. Встановлення унітазу може тривати багато часу. Якщо необхідно, щоб роботу було виконано оперативно, краще вдатися до допомоги фахівців. Співробітники компанії виконують монтаж унітазу, роблять все швидко, надійно, з гарантією. Усі сантехнічні елементи будуть встановлені на наших кутах, конструкції – закріплені та налаштовані. 

Як відбувається встановлення унітазу?

Монтаж унітазу складається з кількох етапів:

  • демонтаж старої конструкції;

  • встановлення бачка;

  • підключення до каналізації;

  • приєднання до системи подачі води;

  • монтаж зливу;

  • встановлення сидіння;

  • герметизація стиків та швів;

  • перевірка працездатності системи.

Встановлення унітазу може тривати тривалий час. Все залежить від складності конструкції, особливостей монтажу. Наприклад, підлоговий унітаз встановити простіше, ніж підвісний: інсталяція потребує застосування додаткового обладнання, тривалих підготовчих робіт. Співробітники нашої компанії здатні виконати роботи будь-якої складності.

Щоб встановити унітаз, необхідно спочатку зупинити подачу води. Це може створити тимчасовий дискомфорт, якщо немає крана, що перекриває подачу води до унітазу. В цьому випадку доведеться вимкнути воду по всій квартирі. Після демонтажу старої сантехніки слід очистити поверхню підлоги від бруду, сміття. При виявленні нерівностей їх треба усунути. Встановлення унітазу у квартирі виконується із застосуванням відповідних інструментів. Місця фіксації унітазу з підлогою обробляють герметиком, щоб вода не потрапила під основу.

Вартість монтажу та встановлення унітазу в Дніпрі:
Не варто нехтувати послугами професіоналів. Якщо ви пошкодите унітаз, відремонтувати його навряд чи пощастить, доведеться купувати новий. Щоб позбавити себе таких ризиків, зателефонуйте нашим співробітникам і домовтеся про зустріч. Досвідчений сантехнік нашої компанії приїде на вашу адресу в обумовлений час, щоб провести огляд приміщення, оцінити обсяг та складність монтажних робіт. Після попередньої оцінки вам буде названо вартість встановлення обладнання.

Ми ніколи не завищуємо ціни на послуги. Монтаж унітазу, ціна якого є достатньо доступною, дає можливість кожному скористатися нашою пропозицією. Наша компанія працює з 2005 року. За цей період ми показали себе як надійний та відповідальний виконавець, який здатний ефективно вирішувати завдання будь-якої складності.

Зателефонуйте нам, щоб отримати якісні послуги від працівників з високою кваліфікацією та досвідом. Замовити монтаж унітазу можна телефоном або написавши лист на електронну пошту. Для зв'язку також доступні популярні месенджери та соцмережі: Viber, Instagram, Facebook. Наші співробітники дадуть відповіді на цікаві питання, нададуть рекомендації щодо використання сантехніки.

Встановлення унітазу та вартість робіт

Послуга Ціна, грн 

Встановлення інсталяції унітазу                                                                         

    1200    

Встановлення унітазу

1000

Підготовка основи під унітаз

500

Установка біде

1200

Заміна зливної системи унітазу

600

Приклади наших робіт

установка инсталяцииустановка унитазаРейтинг: 5/5 - 7 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!