Встановлення ванни - складний процес, що займає багато часу. Впоратися з цим завданням самотужки непросто. Краще, якщо роботу виконуватимуть кілька спеціалістів. Потрібно не тільки правильно з'єднати всі елементи конструкції, але й подбати про відсутність протікання. Для цього наші фахівці застосовують професійний інструментарій. Ми допоможемо встановити ванну, налаштувати системи каналізації та водопостачання.

Встановлення чавунних, сталевих та акрилових ванн

Зараз потрібні ванни з таких матеріалів:

  • Сталь продається за низькими цінами, є великий вибір моделей. Сама ванна легка, має високу тепловіддачу, але при наборі води досить галаслива.
  • Чавун - коштує трохи більше, надійна ванна у використанні, довговічна, надовго зберігає температуру води. З мінусів - досить важка, установка вимагає участі кількох людей.
  • Акрил – легка та порівняно недорога ванна. Безшумна при наборі води, що добре зберігає тепло, але недостатньо стійка.

Для встановлення ванни зі сталі або акрилу необхідно обладнати додаткові опори або каркас із металевого профілю. Це необхідно, щоб стабілізувати положення дна.

Складність монтажу залежить не тільки від матеріалу, з якого виготовлено конструкцію, але також від форми ванни. Окрім стандартних прямокутних конструкцій, ванни бувають круглими, овальними, квадратними. Деякі моделі можна купати в положенні сидячи (передбачено сидіння). Всі ці аспекти вимагають особливого підходу до монтажу конструкції. Встановлення ванни індивідуальна для кожного випадку, тут немає єдиної системи, яка застосовується до всіх моделей.

Монтаж у ванній кімнаті під час ремонту краще виконувати перед облицюванням стін. Це дозволить досягти кращих результатів з погляду естетичної складової. Монтаж кахельної плитки після встановлення ванни дозволяє закласти всі щілини. Якщо ви просто міняєте ванну, вибирайте з тих моделей, які підходять за розміром. Конструкція повинна органічно вписуватися в дизайн інтер'єру, бути простою у використанні, не перешкоджати доступу до іншої сантехніки.

Вартість встановлення ванн у Дніпрі

Вартість монтажу ванни залежить від моделі, форми, матеріалу, поточного стану каналізаційної системи і т. д. Ціна визначається для кожного замовлення окремо. Не варто братися за монтаж самостійно, якщо у вас відсутні знання, досвід, інструменти. Інакше можна пошкодити важливі запчастини, з'єднання або вузли, що призведе до додаткових витрат. Якщо ванна буде встановлена неправильно, можуть з'явитися протікання, що може призвести до затоплення сусідів знизу.

Звернувшись по нашу допомогу, ви знімаєте з себе відповідальність. Наші співробітники приїдуть за вказаною адресою у заздалегідь обумовлений час та виконають монтажні роботи. Щоб правильно встановити ванну, потрібно дотримуватися рекомендацій, вказаних виробником в інструкції, дотримуватися технології монтажу. Вам не доведеться розбиратися з особливостями з'єднань, підготовкою основи, налаштовувати систему самостійно – ми зробимо все швидко, надійно та з гарантією.

Послуга Ціна, грн 

Встановлення металевої ванни.                                                 

                   800 

Встановлення ванни акрилової прямокутної

                   900        

Встановлення ванни акрилової кутової

                 1200

Встановлення прямокутної ванни з гідромасажем                            

                 1000

Встановлення кутової ванни з гідромасажем

               2500


 Рейтинг: 5/5 - 4 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!