При встановленні нової раковини на кухні або ванній кімнаті зазвичай потрібна заміна сифона. Ця робота здається простою, поки не приступаєш до її виконання. Людині без знань та відповідного інструментарію складно впоратися з цим завданням. Потрібно розуміти принцип дії каналізаційної системи, щоб не допустити помилок при демонтажі старої конструкції та встановлення нової. Неправильно виконаний монтаж сифону може призвести до протікання, порушень герметичності системи зливу. Щоб уникнути подібних неприємностей, краще довіритись фахівцям.

Заміна сифона у ванній
Заміна зливу у ванній кімнаті (заміна зливу в душовій кабіні) не займає багато часу, якщо дотримуватися правил монтажу та дотримуватися інструкцій. Цю роботу слід виконувати поетапно. Заміну сифона починають із демонтажу застарілої конструкції, а для цього потрібно акуратно розкрутити всі елементи. Перед встановленням деталі збирають у єдину систему, щоб перевірити якість з'єднань та наявність комплектуючих, необхідних для монтажу сифона.

Існує 4 види сифонів:

  • Гофрований – проста система, що складається із двох вузлів. Проста у монтажі, її можна розмістити у будь-якій площині.
  • Трубчастий має S-подібну форму. Для виготовлення використовується латунь, бронза, нержавіюча сталь. Деякі моделі оснащуються пробкою в нижній частині, що спрощує прочищення системи у разі забруднення.
  • З колбою (пляшковий) часто встановлюють на кухні під раковиною. Розташовується суворо під зливом. При використанні гнучкої зливальної труби можливе будь-яке розташування сифона.
  • Плоский - конструкція схожа з колінною. Вона оснащується гідрозатвором, має плоске відведення, розташоване горизонтально.

Можна встановити універсальний сифон, який підходить для будь-якої конструкції. Перед вибором потрібно дізнатися діаметр каналізаційної труби, в яку входитиме трубка сифона. Стандартизовані розміри – 40 та 50 мм.

Заміна сифону на кухні
Монтаж сифону починається з його збирання, перевірки наявності комплектуючих, заявлених виробником у комплектації. У процесі не використовують додаткові засоби на зразок герметика – для фіксації елементів між собою достатньо стандартних ущільнень із пластику та гуми. Конструкція кріпиться до миття у зібраному вигляді. Щоб уникнути протікання, потрібно обов'язково використовувати прокладки, що йдуть у комплекті.

Заміна сифону на кухні практично не відрізняється від установки у ванній кімнаті. У мийку встановлюється сітка, сифон у зібраному вигляді підключається знизу, елементи конструкції з'єднують одним гвинтом.

Вартість заміни та встановлення сифону в Дніпрі
Ціна монтажу сифону часто визначається окремо кожному за випадку. Вартість залежить від якості конструкції, стану каналізаційної системи, особливостей кріплення. Наша компанія виконує встановлення сифонів у Дніпрі та Дніпропетровській області. У нас є необхідні інструменти та обладнання для реалізації найскладніших рішень. Якщо у вас виникли запитання, ви можете отримати відповіді на них, зв'язавшись із нашими співробітниками по телефону, електронній пошті або месенджері.

Заміна сифону ціна

Послуга Ціна, грн 

Встановлення сифону                                           

    350    

Заміна сифону

450


Рейтинг: 5/5 - 6 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!