Заміна змішувача може бути складним завданням для непідготовленої людини. Потрібно не тільки правильно з'єднати всі деталі, але знати принципи роботи системи подачі води. Не маючи відповідних знань, досвіду та інструментів, ризик отримати незадовільний результат дуже великий. Тому краще звертайтеся за допомогою до спеціалістів. Співробітники нашої компанії виконають установку змішувачів, проведуть налаштування системи та перевірять її працездатність.

Установка змішувача у ванній
Ванна кімната потребує особливої уваги. Це приміщення з підвищеною вологістю повітря, тому потрібно купувати сантехніку та комплектуючі високої якості. Щоб замінити змішувач, можна вибрати стандартну модель або замовити продукт оригінального дизайну та форми. Головне, щоб користуватися змішувачем було зручно та практично.

Можливе індивідуальне встановлення змішувачів для душової кабіни, ванної, біде, умивальника. Є універсальні моделі з перемикачем на душ. Робити вибір необхідно виходячи зі своїх вимог до комфорту. Більшість моделей змішувачів схожі за своїми характеристиками та відрізняються лише формою виливу, особливостями монтажу.

Установка змішувача на кухні
Для заміни змішувача на кухні вибирайте з моделей з виливом, що повертається. Значення також має його довжину: розмір має відповідати параметрам миття. Візуально моделі можуть відрізнятись. Це залежить від виробника та особистих побажань власника. Кухня відіграє важливу роль у житті, тому варто приділити увагу якості комплектуючих. Якихось особливих вимог при виборі немає, тому покладайтеся лише на свій стиль. Якщо у вас виникнуть труднощі, наші працівники допоможуть вибрати пристрій.

Які бувають змішувачі?
Перш ніж поміняти змішувач, радимо ознайомитися з його типами. На даний момент потрібні такі види:

  • Одноважільний – зручний у використанні, дозволяє швидко налаштувати температуру води. Чутливий до абразивних частинок, тому часто встановлюється разом із системою фільтрів.
  • Вентильний – класичний варіант, має два вентилі для регулювання подачі гарячої та холодної води. Без проблем вписується у більшість інтер'єрів.
  • Термостатичний – автоматично підтримує заданий температурний режим, забезпечує постійний тиск води. Безпечний у використанні, виглядає красиво.

Щоб замінити будь-який змішувач, необхідно правильно спланувати роботи. Такий підхід помітно зменшить час монтажу. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, скористайтеся досвідом наших сантехніків.

Процес встановлення та способи монтажу
Заміна змішувача починається з демонтажу застарілої конструкції. Потрібно бути дуже акуратним, щоб не пошкодити наявні з'єднання. Монтаж виконують безпосередньо до раковини чи стіни кімнати. Для ванної підійде обладнання з довгим виливом. Це дозволить використовувати один змішувач для раковини та набору ванни.

Установка змішувачів здійснюється на стіну із внутрішньої або зовнішньої сторони. Перший спосіб виглядає привабливіше, оскільки труби заховані від стороннього погляду. Прихована установка вимагає високої точності та вправності, оскільки в результаті безграмотного звернення можуть з'явитися течі.

Яка вартість заміни та уставноки змішувачів у Дніпрі?
Ціна установки змішувача у ванну чи кухню залежить від кількох чинників. Вартість робіт визначається особливостями моделі, складнощами монтажу, якістю комплектуючих та ін. Телефонуйте чи пишіть нам, щоб замовити послугу – наші майстри виконають роботи з гарантією якості.

Установка змішувача ціна

Послуга Ціна, грн 

Встановлення змішувача                                               

    350    

Заміна змішувача

450

Приклади наших робіт

установка змішувача в душіустановка змішувача у ванній кімнаті установка змішувача для умивальникаРейтинг: 5/5 - 4 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!