Власники приватних будинків часто виконують монтаж стояка каналізації без участі фахівців – достатньо перекрити подачу води, і можна розпочинати роботу. У багатоквартирній будівлі це питання вирішується складніше, оскільки необхідно не тільки перекрити воду у всьому будинку, але й правильно застосовувати інструменти: болгарку, зварювальний апарат, зубила та ін. мешканцями. Щоб не виникло проблем із сусідами, краще довірити цю роботу майстру.

Коли час змінити стояк каналізації?

Заміна каналізаційного стоку потрібна з появою протікання. Якщо текти невеликі, можна накласти хомут, щоб зупинити протікання. Після цього можна приступати до усунення пошкодження. Якщо ви недавно зробили капітальний ремонт і не плануєте міняти стояк на новий, тріщину в трубі можна закласти за допомогою зварювального апарату. Старий чавунний стояк краще замінити на пластиковий. Потрібно підібрати трубу відповідного діаметра, демонтувати пошкоджену конструкцію та за допомогою інструментів виконати монтаж системи водопостачання.

Заміна стояка каналізації часто включає роботи у ванній кімнаті, санвузлі, душовій, кухні. Краще відразу замінити всі металеві труби на пластикові: термін їх служби помітно вищий, вони не схильні до дії корозії, рідше засмічуються. Виконуючи всі роботи за раз, ви заощадите гроші, і монтаж стояка каналізації коштуватиме менше, ніж замовлення кожної послуги окремо.

Як здійснюється заміна стояка каналізації?

Для монтажу стояка каналізації потрібно дотримуватися правил техніки безпеки та черговості дій:

  • тимчасове відключення будинку від водопостачання, погоджене з компанією, що обслуговує;
  • підготовка та перевірка справності електроінструментів;
  • демонтаж дефектної труби;
  • встановлення пластикових труб;
  • перевірка системи на наявність протікання.

Заміна стояка каналізації вимагає уваги, досвіду та наявності відповідних інструментів. Стик між трубами краще обробити герметиком, щоб унеможливити протікання.

Можна спробувати зробити усі роботи самостійно. Але без належних навичок ризик погіршити проблему досить великий. Потрібно не тільки мати набір інструментів, але й розуміти принцип роботи каналізаційної системи, розумітися на діаметрах труб, властивостях матеріалів. Навіть простий демонтаж старої труби, виконаний без дотримання техніки безпеки, може призвести до серйозних проблем. Не варто експериментувати із заміною стояка, краще викликати додому майстра.

Вартість заміни каналізаційного стояка 

Ціна залежить від кількох факторів та визначається окремо для кожного випадку. На вартість впливає кількість і якість використовуваних матеріалів, витрачене на монтаж та демонтаж час, особливості каналізаційної системи тощо. Незалежно від матеріалів, що застосовуються для заміни стояка, якість робіт визначається лише майстерними руками та професіоналізмом майстра.

Наша компанія працює у секторі надання сантехнічних послуг населенню України з 2005 року. Отримати допомогу наших майстрів можуть мешканці Дніпра та Дніпропетровської області. Ми співпрацюємо з провідними сантехнічними брендами, використовуємо у роботі надійну запірну арматуру та обладнання. Замовити заміну каналізаційного стояка можна телефоном. Наші майстри приїдуть за вказаною адресою у призначений час, проведуть потрібні роботи, дадуть поради щодо подальшого використання каналізаційної системи.

 
Послуга Ціна, грн 

Монтаж внутрішньої каналізації                                                                    

       від 300

Заміна стояка каналізації 100мм. в квартирі

       від 1800    

Заміна стояка каналізації 100мм. на дві квартири

       від 2500

Заміна стояка каналізації 50мм. в квартирі

             1000

Приклади наших робіт

новые стояки канализации и водоснабжения замена стояков канализации и водоснабжения обновленная канализация и водоснабжение


Рейтинг: 5/5 - 8 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!