Заміна каналізаційної труби здійснюється у випадках, коли робота системи порушена, і повернути її в нормальний стан звичайною прочисткою не виходить. Це необхідний захід, якщо обладнання зносилося та не підлягає експлуатації. Заміну каналізації проводять у приватних будинках та квартирах. Старі ділянки видаляють, їх місце встановлюють нові труби.

Види труб для заміни

Перед початком демонтажних робіт наші співробітники складають план каналізації, розраховують кількість труб, додаткових елементів (муфти, відводи, перехідники, кріплення). Щоб у ході виконання завдання не виникло складнощів з припасуванням елементів, краще купувати все в одного виробника. Окрему увагу варто приділити матеріалу, з якого виготовлені труби. Розрізняють такі види:

  • Керамічні – виготовлені з тугоплавкої глини з глазурним покриттям. Стійкі до корозії, але погано переносять удари.
  • Сталеві - коштують порівняно недорого, міцні, але схильні до ураження іржею.
  • Чавунні - більш стійкі до корозії порівняно зі сталевими трубами, але досить тяжкі.
  • Полімерні – легкі, стійкі до корозії, витримують температуру до +175℃.

Заміна труб каналізації потребує ретельних розрахунків. Зробити всі роботи самому, без відповідних навичок та залучення фахівців навряд чи вдасться. Краще звернутися за допомогою справжніх майстрів: так ви зможете заощадити час та сили.

Етапи сантехнічних робіт

Заміна каналізації починається з демонтажу старих труб. Це найтриваліший етап робіт. Розтруб у стояку акуратно розчеканюють. У місцях переходу металу на пластик встановлюють гумову манжету. Місця стиків ретельно герметизують силіконом. Заміна труб каналізації починається від стояка. Щоб уникнути засмічення системи, труби мають у своєму розпорядженні під невеликим ухилом (3 см на 1 м/п). Після кріплення труб до стіни необхідно перевірити систему на герметичність. Воду подають повним натиском і уважно оглядають стики та з'єднання. Якщо виявлено протікання, її оперативно усувають.

Вартість заміни каналізаційних труб у квартирі

Наша компанія – відповідальний виконавець, який пропонує послуги у Дніпрі та області. Ціна заміни труб у системі каналізації визначається індивідуально і залежить від кількох факторів: обсягу та складності робіт, якості та кількості матеріалів, необхідних термінів та ін. Наші майстри скажуть точну вартість робіт після безпосереднього огляду системи.

Послуга Ціна, грн 

Монтаж внутрішньої каналізації                                                               

       від 300

Заміна стояка каналізації 100мм. в квартирі

       від 1800      

Замінна стояка каналізації 100мм. на дві квартири

       від 2500

Заміна стояка каналізації 50мм. в квартирі

           1000

Приклади наших робітРейтинг: 5/5 - 6 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!