Незалежно від якості матеріалу труби водопостачання та опалення з часом зношуються та потребують заміни. Особливо актуальною є ця проблема для старих квартир та будинків. Своєчасна заміна труб опалення дозволить уникнути протікання та затоплення житлових приміщень. Краще зробити це заздалегідь, до того як батарея або водопровідна труба почнуть протікати. Якщо ви не маєте належних навичок і досвіду, рекомендується довірити встановлення нового обладнання професіоналам.

Чому необхідно замінювати труби опалення 

У приватних будинках та квартирах часто встановлюють чавунні та сталеві радіатори. Ці матеріали хоч і надійні, але схильні до поразки корозією. Згодом опалювальна система зношується, труби засмічуються. Це негативно впливає на ефективність обігріву. Заміна труб опалення вирішить таку проблему. Демонтаж конструкції необхідний у разі помилок при підключенні опалення – наприклад, коли кімната підключена через «зворотню». Оскільки в застарілих системах відсутня можливість спуску повітря всередині труб, радіатори швидко остигають, у стояку з'являються шуми. В екстрених ситуаціях доводиться вимикати цілі під'їзди. Щоб не допустити подібного, потрібно виконати заміну труб опалення одразу, як тільки виникли проблеми.

Скільки коштує заміна труб опалення

Вартість визначається окремо для кожного випадку. Ціна залежить від складності та обсягу робіт, діаметра труб. Детально відповісти на це запитання наші співробітники зможуть лише після огляду проблемної ділянки. На сайті вказано орієнтовну вартість для кожного виду робіт.

 
Послуга Ціна, грн 

Заміна радіатора опалення навісного без перемички                                                                         

            800

Встановлення радіатора опалення навісного без перемички

            500

Монтаж перемички на радіатор опалення

            250

Заміна радіатора підлогового опалення з нижнім підключенням

            800

Обв'язування газового котла навісного

           1200

Обв'язування газового котла на підлогу

           1200

Опресування системи опалення

            500

Монтаж теплої підлоги

         100/м.кв     

Монтаж змішувального вузла теплих підлог

         1200

Пайка труб опалення

            300

Чому краще звернутися до фахівців

Наша компанія працює в Дніпрі та області з 2005 року. Якщо вам потрібна швидка та надійна заміна труб опалення у квартирі або приватному будинку, ми готові виконати це завдання. Для монтажу використовуються зарубіжні матеріали провідних виробників сантехніки. Наші співробітники можуть виконати прочистку системи – ми маємо відповідне обладнання. Конкурентні розцінки за виконані роботи та високу якість послуг – ось основне правило нашої компанії, яке ми наслідуємо понад 15 років. За весь час ми жодного разу не підводили своїх замовників і показали себе як надійний та відповідальний виконавець, здатний впоратися з будь-яким завданням. Замовити послугу можна за телефоном або скористатись формою на нашій компанії.

 

Приклади наших робітРейтинг: 5/5 - 7 голосов


Обратная связь

Отправте сообщение, и наши специалисты свяжутся с Вами!